Brak produktów w koszyku
Rower Gravel KROSS Esker 5.0 Gold
6 .999,00 zł
GRAVEL do prawdziwych wyzwań
KROSS Esker 5.0 to wszechstronny gravelowy rower, który świetnie sprawdzi się zarówno podczas długich wypraw jak i codziennych przejażdżek. Wyposażony w aluminiową ramę drugiej generacji oraz carbonowy widelec, zapewnia wytrzymałość i komfort przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Napęd Shimano GRX w systemie 1×12 oraz hydrauliczne hamulce tarczowe sprawią, że zyskasz pełną kontrolę na każdym szlaku – zarówno na szybkich asfaltowych odcinkach, jak i na wymagających drogach szutrowych. KROSS Esker 5.0 to rower stworzony dla osób, które chcą odkrywać nowe trasy i cenią sobie wysoką jakość sprzętu.
Opis
Opis
kross esker 5.0 – gravel do prawdziwych wyzwań
GRAVEL W NOWYM WYDANIU
Esker pierwszej generacji zdobył uznanie zarówno wśród doświadczonych gravelowców, jak i początkujących rowerzystów, którzy poszukują wszechstronnego i niezawodnegotowarzysza do odkrywania nowych tras i przeżywania przygód. Poprzeczka była wysoko.
Nowy Esker drugiej generacji – GEN2 – to wyjątkowy wybór dla wszystkich, którzy pragną wykorzystać pełen potencjał gravelowych rowerów i czerpać prawdziwą radość z jazdy po różnorodnym terenie, nawet tym najtrudniejszym.
WYSOKIEJ KLASY OSPRZĘT
KROSS Esker 5.0 został wyposażony w osprzęt Shimano, który doskonale sprawdzi się zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Zastosowaliśmy sprawdzony napęd w systemie 1×12, który umożliwi komfortową jazdę w każdych warunkach. Kaseta w zakresie 10-51 sprawi, że pojedziesz szybko po płaskim i bez problemu pokonasz strome wzniesienia.
MARKA KROSS – POLSKI PRODUCENT
KROSS to wiodący polski producent rowerów i technologii rowerowej, z ambicjami do zbudowania silnej, aspirującej marki na rynkach międzynarodowych. KROSS to marka, która łączy technologię, odpowiedzialność i aspiracyjny styl życia, budująca społeczność entuzjastów – od amatorów do profesjonalistów – napędzanych przez coś więcej niż tylko jazdę na rowerze. 100% ram KROSS jest projektowanych w Polsce, przez nasze zespoły R&D i projektantów. Nie używamy gotowych projektów ram – każdy detal jest rezultatem setek testów i godzin pracy zespołu KROSS i naszych sportowców. To daje nam pełną kontrolę nad geometrią, jakością jazdy i wytrzymałością – ale również nad estetyką, proporcjami i detalami wizualnymi, co sprawia, że nasze rowery wyróżniają się na tle konkurencji. Czemu w to wierzymy? Bo dla nas design jest nie dodatkiem, ale nieodłączną częścią świetnego produktu.
Specyfikacja
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | KROSS |
| Model | Esker 5.0 |
| Płeć | Uniseks |
| Rodzaj | Gravel |
| Rama | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| Rozmiar ramy | 19" / 20" / 21" |
| Widelec | Widelec CARBON |
| Asystent spaceru | Nie |
| Liczba przełożeń | 1 x 12 |
| Przerzutka (tył) | SHIMANO GRX RX822 |
| Manetka | SHIMANO GRX RX610 |
| Łańcuch | SHIMANO M6100 |
| Kaseta | SHIMANO DEORE M6100 10-51T |
| Korba | SHIMANO GRX RX610 |
| Hamulec (przód) | SHIMANO GRX RX410 RT30 (160) |
| Hamulec (tył) | SHIMANO GRX RX410 RT30 (160) |
| Obręcze | WTB I25 |
| Piasty | SHIMANO TC500 / MS |
| Opony | WTB RIDDLER COMP 700x45C |
| Rozmiar koła | 28" |
| Wspornik | SHIMANO SLX M7100 |
| Stery | FSA 1-1/8"-1.5" SRS |
| Chwyty | FIZIK |
| Siodełko | SELLE ROYAL COMFORT GROOVE |
| Kolor | Złoty |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |









