Brak produktów w koszyku
Opis
Rower górski ONE-Full 10.10 z pełnym zawieszeniem to idealny wybór dla osób poszukujących połączenia wydajności, komfortu i najnowocześniejszej technologii do jazdy terenowej. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia i ruszaj w drogę na tym wydajnym rowerze elektrycznym.
Widelec ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 29″ BOOST ze skokiem 150 mm i amortyzatorem ROCKSHOX DELUXE SELECT+ RT (185 x 55 mm) zapewniają płynną i wygodną jazdę nawet w trudnym terenie. Ta kombinacja zawieszenia zapewni wyjątkową kontrolę i stabilność na każdym szlaku, a opony MICHELIN Wild zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność na różnych nawierzchniach, dzięki czemu bez obaw pokonujesz nawet najbardziej wymagające trasy. Rower górski ONE-Full 10.10 dedykowany jest rowerzystom, którzy chcą osiągnąć więcej w każdym terenie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | CRUSSIS |
| Model | One-Full 10.10 |
| Płeć | UNISEX |
| Rodzaj | MTB |
| Maksymalna moc znamionowa | 95nm |
| Rozmiar ramy | 19" |
| Widelec | ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 29" BOOST, skok 150 mm |
| Bateria | LG Li-Ion 36V / 900 Wh (25 Ah) |
| Silnik | PANASONIC GX Ultimate, 250 W, 95 Nm |
| Lokalizacja silnika | Centralny |
| Sterowanie Panel | Panel LCD PANASONIC, kolorowy wyświetlacz |
| Jednostka sterująca | zintegrowana z silnikiem |
| Czujnik pedału | Skrętny |
| Ładowarka | 4A (w zestawie) |
| Zasięg | do 200 km |
| Port | USB Micro-B |
| Liczba przełożeń | 1x12 |
| Przerzutka (tył) | SRAM GX Eagle, 12 biegów |
| Manetka | SRAM NX Eagle |
| Łańcuch | SRAM SX Eagle, 12 biegów |
| Kaseta | SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Korba | SRAM X-SYNC 2 34Z, CRS ISIS 170mm |
| Hamulec (przód) | SHIMANO Deore BR-MT420, hydrauliczna, tarcza 200 mm |
| Hamulec (tył) | SHIMANO Deore BR-MT420, hydrauliczna, tarcza 200 mm |
| Obręcze | Tarcza CRUSSIS 29", podwójna, ściankowa, 30 mm |
| Piasty | Tarcza CRUSSIS, łożyska przemysłowe, 32D, oś stała BOOST 15x110 mm / 12x148 mm |
| Opony | MICHELIN Wild AM2 Competition Line TS TLR 29x2,60 |
| Rozmiar koła | 29" |
| Kierownica | CRUSSIS AL 31,8 mm, szerokość 780 mm |
| Stery | TAPPERED 1,5" |
| Chwyty | RACEFACE Getta, 33 mm, czarne |
| Siodełko | Selle ROYAL |
| Sztyca | X-FUSION MANIC 30.9, teleskopowy, skok 100, 125 lub 150 mm |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Moc silnika | 250W |
| Producent silnika | PANASONIC |
| Nośność | 120KG |




