Brak produktów w koszyku
Opis
Storm Shark 2.0 to rower, który wprowadzi Cię w kolarstwo górskie, a jednocześnie bez problemu posłuży Ci jako rower do jazdy po miejskich ścieżkach. Wyposażono go w sprawdzony osprzęt SHIMANO oraz bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania.
STORM Shark 2.0 to idealny rower dla osób ceniących sobie uniwersalne rozwiązania. Napęd Shimano z 21 przełożeniami zapewnia bezproblemową i tanią eksploatację. Tylna przerzutka Shimano TOURNEY ułatwia zmianę przełożeń nawet w ciężkim terenie.
W celu zapewnienia odpowiedniej jakości hamowania w niemalże każdych warunkach Storm Shark 2.0 został wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe. Amortyzowany widelec SR SUNTOUR XCE 28 o skoku 100 mm wygładzi wszelkie nierówności znajdujące się na drodze, a także poradzi sobie w terenie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | STORM |
| Model | Shark Man 2.0 |
| Płeć | Mężczyzna |
| Kod producenta | Shark Man 2.0 |
| Rodzaj | MTB |
| Rama | ALUMINIUM |
| Rozmiar ramy | 17" |
| Widelec | AMORTYZOWANY SUNTOUR XCE |
| Pedały | PF-830A |
| Przerzutka (tył) | SHIMANO TOURNEY RD TY300D |
| Łańcuch | KMC Z8 |
| Kaseta | SHIMANO MF-TZ500 7 RZĘDOWY (11-34T) |
| Korba | SHIMANO TY301 (42x34x24T) |
| Hamulec (przód) | TARCZOWE HYDRAULICZNE SHIMANO MT-200 |
| Hamulec (tył) | Hydrauliczny Shimano MT200 |
| Obręcze | Wzmocnione, dwukomorowe Storm |
| Piasty | Aluminiowe SF-A210 |
| Opony | Maxxis Pace 27,5x2,1 |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Kierownica | STORM ALUMINIOWA - 680 MM |
| Chwyty | HERMANS |
| Siodełko | STORM |
| Kolor | oliwka-czarny matt |
| Materiał ramy | Aluminium |




