Brak produktów w koszyku
Opis
Storm MTB 27.5 to solidny rower górski dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z jazdą w terenie, ale równie dobrze sprawdzi się podczas codziennej jazdy po mieście czy szutrowych drogach. Aluminiowa rama, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT-200 i amortyzowany widelec SR Suntour XCE sprawiają, że rower jest nie tylko funkcjonalny, ale także komfortowy i bezpieczny.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | STORM |
| Model | Shark Lady 2.0 |
| Płeć | Damski |
| Rodzaj | MTB |
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | 17" |
| Widelec | Amortyzowany Suntour XCE 100 mm |
| Pedały | PF-830A |
| Przerzutka (tył) | Shimano Altus RD-M310 |
| Manetka | Shimano ST-EF505 |
| Łańcuch | KMC Z8 |
| Kaseta | Shimano CS-HG31 8-rzędowa (11–34T) |
| Korba | SHIMANO TY301 (42x34x24T) |
| Hamulec (przód) | Tarcze hydrauliczne Shimano MT-200 |
| Hamulec (tył) | Tarcze hydrauliczne Shimano MT-200 |
| Obręcze | Storm aluminiowe, dwukomorowe, wzmacniane |
| Opony | Maxxis Pace 27,5x2.1 |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Kierownica | Storm aluminiowa – 680 mm |
| Chwyty | HERRMANS |
| Siodełko | STORM |
| Kolor | pudrowy róż-róż matt |
| Materiał ramy | Aluminium |




