Brak produktów w koszyku
Rower Miejski STORM Flow 3s ZOOM
1 .800,00 zł
LEWANDOWSCY AMBASADORAMI STORM’a!
Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.
Opis
Opis
KILKA SŁÓW O MARCE
PONAD 450 PUNKTÓW SPRZEDAŻY
Rowery STORM są dostępne stacjonarnie u naszych dystrybutorów w większości małych i dużych miast w Polsce. Są to sklepy prowadzone przez pasjonatów, posiadających dużą wiedzę i doświadczenie, którzy chętnie pomogą dokonać wyboru właściwego roweru. Osoby, które wolą dokonać zakupów przez internet, zachęcamy do przejrzenia oferty partnerskich salonów rowerowych online.
ROZWÓJ I PRESTIŻ
STORM to polska marka, ale przede wszystkim – społeczność. Codziennie wspólnie rozwijamy technologię, projektujemy nowe modele, odpowiadamy na potrzeby klientów i wspieramy się nawzajem. Obecność ambasadora to nie tylko prestiż – to potwierdzenie, że autentyczne wartości mają znaczenie. Tak wygląda STORM od środka.
MARKA STORM – POLSKI PRODUCENT
Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu. Marka STORM powstała z potrzeby – potrzeby tworzenia rowerów, które będą łączyć wysoką jakość z dostępnością, nowoczesny design z funkcjonalnością, a technologię z codziennym komfortem. Działają nieprzerwanie od 2015 roku, produkując tysiące rowerów rocznie w fabryce w południowej Wielkopolsce.
Specyfikacja
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | STORM |
| Model | FLOW 3s ZOOM |
| Płeć | Kobieta |
| Rodzaj | Miejski |
| Rama | ALUMINIUM |
| Rozmiar ramy | 17" |
| Widelec | AMORTYZOWANY |
| Pedały | PF-830A |
| Asystent spaceru | Nie |
| Liczba przełożeń | 1x3 |
| Przerzutka (tył) | KOŁO TYŁ 3-BIEGOWE Z PIASTĄ SHIMANO NEXUS |
| Manetka | SHIMANO NEXUS 3 |
| Łańcuch | KMC C-410 |
| Hamulec (przód) | V-BRAKE |
| Hamulec (tył) | TORPEDO |
| Obręcze | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| Piasty | ALUMINIOWE SF-A201 / NEXUS 3 SG-3C41 |
| Opony | DURO CORDOBA 700X 40 |
| Rozmiar koła | 28" |
| Kierownica | STORM ALUMINIOWA 600 MM |
| Wspornik | ALUMINIOWY REGULOWANY UNO AL-809 |
| Chwyty | STORM B |
| Siodełko | STORM |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |






