Brak produktów w koszyku
Rower gravel STORM Focus 3.0 Grey
2 .700,00 zł
LEWANDOWSCY AMBASADORAMI STORM’a!
Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.
Opis
Opis
KILKA SŁÓW O MARCE
PONAD 450 PUNKTÓW SPRZEDAŻY
Rowery STORM są dostępne stacjonarnie u naszych dystrybutorów w większości małych i dużych miast w Polsce. Są to sklepy prowadzone przez pasjonatów, posiadających dużą wiedzę i doświadczenie, którzy chętnie pomogą dokonać wyboru właściwego roweru. Osoby, które wolą dokonać zakupów przez internet, zachęcamy do przejrzenia oferty partnerskich salonów rowerowych online.
ROZWÓJ I PRESTIŻ
STORM to polska marka, ale przede wszystkim – społeczność. Codziennie wspólnie rozwijamy technologię, projektujemy nowe modele, odpowiadamy na potrzeby klientów i wspieramy się nawzajem. Obecność ambasadora to nie tylko prestiż – to potwierdzenie, że autentyczne wartości mają znaczenie. Tak wygląda STORM od środka.
MARKA STORM – POLSKI PRODUCENT
Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu. Marka STORM powstała z potrzeby – potrzeby tworzenia rowerów, które będą łączyć wysoką jakość z dostępnością, nowoczesny design z funkcjonalnością, a technologię z codziennym komfortem. Działają nieprzerwanie od 2015 roku, produkując tysiące rowerów rocznie w fabryce w południowej Wielkopolsce.
Specyfikacja
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | STORM |
| Model | Focus 3.0 |
| Płeć | Uniseks |
| Rodzaj | Gravel |
| Rama | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| Rozmiar ramy | 560mm |
| Widelec | STORM | Sztywny aluminiowy |
| Pedały | PF-830A |
| Asystent spaceru | Nie |
| Liczba przełożeń | 2x8 |
| Przerzutka (tył) | SHIMANO | ARDR2000GS |
| Manetka | SHIMANO | Tourney ST-A070 |
| Łańcuch | SHIMANO | CN-HG74 116 |
| Kaseta | SHIMANO | HG50 Claris |
| Korba | SHIMANO | Claris FC-RS200 |
| Hamulec (przód) | SHIMANO | Mechaniczne |
| Hamulec (tył) | SHIMANO | Mechaniczne |
| Piasty | SHIMANO | HB-TX505 / FH-TX505 |
| Opony | MAXXIS | RAMBLER 700x40 |
| Rozmiar koła | 28" |
| Kierownica | UNO | HBL101 |
| Wspornik | KALLOY | AS034 28.6 |
| Chwyty | SMART TAPE |
| Siodełko | SELLE ITALIA | XBB fec |
| Sztyca | ENRICO | 30,9×350 mm |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |






