Brak produktów w koszyku
Opis
Miejski rower elektryczny
Crussis e-Country 7.11-(715 Wh)
Średnica koła: 27,5″
Rozmiar ramy: 19″
Model: unisex
Kolor: (fot.)
Bateria: Li-Ion 36V / 715 Wh (19,8Ah)
Silnik: Panasonic, centralny
Model e-Country 7.11 (715 Wh) to idealny wybór, jeśli szukasz praktycznego roweru elektrycznego do codziennego użytku i cenisz sobie większą pojemność baterii.
Rama z obniżoną geometrią ułatwia wsiadanie i zsiadanie, co szczególnie docenisz podczas częstych przystanków w mieście lub spokojnych wycieczek w okolicy. Akumulator LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah) zapewnia zasięg nawet do 170 km, dzięki czemu możesz śmiało wybierać się na dłuższe wyprawy poza miasto.
e-Country 7.11 (715 Wh) łączy prostotę obsługi, długi zasięg i praktyczne miejskie rozwiązania – idealny wybór na przejażdżki bez pośpiechu i bez ograniczeń.
- Rama Alu 6061, niskie wejście
- Widelec SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5″, skok 100 mm, blokada
- Bateria LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah)
- Silnik PANASONIC GX Power Plus, 250W, 75 Nm
- Lokalizacja silnika centralny
- Sterowanie Panel LCD PANASONIC, wyświetlacz kolorowy
- Jednostka sterująca zintegrowany z silnikiem
- Czujnik pedału skrętny
- Ładowarka 3A (w zestawie)
- Zasięg do 170 km
- Port USB USB Micro-B
- Asystent spaceru tak
- Pedały WELLGO City, z odblaskiem
- Biegi 1×8
- Przerzutka SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 biegów
- Manetka SHIMANO SL-M310, 8 prędkości
- Łańcuch KMC X8
- Kaseta SHIMANO CS-HG31, 8 prędkości
- Tarcza i korby Prowheel 38 zębów, CRS 170 mm
- Hamulce p/t SHIMANO BR-MT200, hydrauliczne, tarcza 180 mm/160 mm
- Felgi CRUSSIS 27,5″ tarczowe, dwukomorowe, wzmacniane, 30 mm
- Piasty CRUSSIS tarczowe, łożysko maszynowe, 32 otwory
- Opony SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35
- Kierownica CRUSSIS AL 31,8 mm, szerokość 680 mm
- Wspornik CRUSSIS AL 60 mm, kąt 15°
- Chwyty CRUSSIS ergonomiczny kształt z rękawem
- Stery Semi 1 1/8″
- Siodło Selle Royal
- Zacisk CRUSSIS z RU AL, czarny 34,9 mm
- Sztyca CRUSSIS z zamkiem, 30,9 / 350 mm
- Reflektor LITEMOVE SE-70, 70 lux
- Tylne światła LITEMOVE TX302, zintegrowane w nośniku
- Nośność 120 kg
- Akcesoria Błotniki, bagażnik z systemem MIK
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | CRUSSIS |
| Model | e-Country 7.11-(715 Wh) |
| Płeć | UNISEX |
| Kod producenta | e-Country 7.11-(715 Wh) (19) |
| Rodzaj | Miejski |
| Rama | 19 cali |
| Rozmiar ramy | 19" |
| Widelec | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", skok 100 mm, blokada na koronie widelca |
| Bateria | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| Silnik | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) |
| Lokalizacja silnika | Centralny |
| Sterowanie Panel | Panel LCD PANASONIC, kolorowy wyświetlacz |
| Czujnik pedału | Skrętny |
| Ładowarka | 2 A (w zestawie) |
| Zasięg | do 170km |
| Pedały | WELLGO City, plastikowe z odblaskiem |
| Port | USB Micro-B |
| Asystent spaceru | Tak |
| Liczba przełożeń | 1x8 |
| Przerzutka (tył) | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 biegów |
| Manetka | SHIMANO SL-M310, 8-biegowa |
| Łańcuch | KMC X8 |
| Kaseta | SHIMANO CS-HG31, 8 prędkości |
| Korba | Prowheel 38T, 170mm |
| Hamulec (przód) | SHIMANO BR-MT200, hydrauliczny, rotor 180 mm |
| Hamulec (tył) | SHIMANO BR-MT200, hydrauliczny, wirnik 160 mm |
| Piasty | Tarcza CRUSSIS, łożysko wieńcowe, 32D |
| Opony | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5x2,35 |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Kierownica | CRUSSIS AL, 31,8 mm, szerokość 680 mm |
| Stery | SEMI 1 1/8" |
| Siodełko | Selle ROYAL |
| Sztyca | CRUSSIS z zamkiem, 30,9 / 350 mm |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Nośność | 120KG |




