Brak produktów w koszyku
Opis
Rower elektryczny Crussis e-Country 7.11 to wszechstronny model trekkingowy, który sprawdzi się zarówno podczas codziennych dojazdów, jak i dłuższych wycieczek poza miasto. Dzięki wydajnemu napędowi centralnemu oraz bogatemu wyposażeniu zapewnia komfort, bezpieczeństwo i niezawodność w każdych warunkach.
- Widelec SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5″, skok 100 mm, blokada
- Bateria LG Li-Ion 36V / 513 Wh (14,25 Ah)
- Silnik PANASONIC GX Power Plus, 250W, 75 Nm
- Lokalizacja silnika centralny
- Sterowanie Panel LCD PANASONIC, wyświetlacz kolorowy
- Jednostka sterująca zintegrowany z silnikiem
- Czujnik pedału skrętny
- Ładowarka 2A (w zestawie)
- Zasięg do 130 km
- Port USB USB Micro-B
- Asystent spaceru tak
- Pedały WELLGO City, z odblaskiem
- Biegi 1×8
- Przerzutka SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 biegów
- Manetka SHIMANO SL-M310, 8 prędkości
- Łańcuch KMC X8
- Kaseta SHIMANO CS-HG31, 8 prędkości
- Tarcza i korby Prowheel 38 zębów, CRS 170 mm
- Hamulce p/t SHIMANO BR-MT200, hydrauliczne, tarcza 180 mm/160 mm
- Felgi CRUSSIS 27,5″ tarczowe, dwukomorowe, wzmacniane, 30 mm
- Piasty CRUSSIS tarczowe, łożysko maszynowe, 32 otwory
- Opony SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35
- Kierownica CRUSSIS AL 31,8 mm, szerokość 680 mm
- Wspornik CRUSSIS AL 60 mm, kąt 15°
- Chwyty CRUSSIS ergonomiczny kształt z rękawem
- Stery Semi 1 1/8″
- Siodło Selle Royal
- Zacisk CRUSSIS z RU AL, czarny 34,9 mm
- Sztyca CRUSSIS z zamkiem, 30,9 / 350 mm
- Reflektor LITEMOVE SE-70, 70 lux
- Tylne światła LITEMOVE TX302, zintegrowane w nośniku
- Nośność 120 kg
- Akcesoria Błotniki, bagażnik z systemem MIK
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | CRUSSIS |
| Płeć | produkt uniseks |
| Rodzaj | Miejski |
| Rama | 17 cali |
| Widelec | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", skok 100 mm, blokada na koronie widelca |
| Silnik | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) |
| Sterowanie Panel | Panel LCD PANASONIC, kolorowy wyświetlacz |
| Zasięg | Zasięg do 130 km |
| Port | USB Micro-B |
| Liczba przełożeń | 1 x 8 |
| Manetka | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 prędkości |
| Kaseta | SHIMANO CS-HG31, 8 biegów |
| Hamulec (przód) | SHIMANO BR-MT200, hydrauliczny, rotor 180 mm |
| Opony | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35 |
| Kierownica | CRUSSIS AL 31,8 mm, szerokość 680 mm |
| Stery | Semi 1 1/8" |
| Siodełko | Selle ROYAL |
| Sztyca | CRUSSIS z blokadą, 30,9 Ø, 350 mm |




