Brak produktów w koszyku
Opis
Ten rower spełni oczekiwania miłośników rekreacji, którzy oczekują komfortu na każdej trasie. Aluminiowa rama jest relatywnie lekka, a jednocześnie wytrzymała, dzięki czemu masz pewność, że inwestujesz na lata. Klasyczną geometrię rowerów górskich podkreśla atrakcyjne lakierowanie w modnej kolorystyce.
Subtelnie obniżona górna rura sprawia, że model pozwala na wygodną jazdę nie tylko mężczyznom, ale także kobietom poszukującym interesującego eMTB. Warto podkreślić, że we wnętrzu ramy nie tylko poprowadzono okablowanie, ale także ukryto akumulator. To, w połączeniu z silnikiem centralnym, wpływa na odpowiednie wyważenie roweru. Jazda po każdym terenie jest naprawdę wygodn
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | R-RAYMON |
| Model | Hardray E 4.0 |
| Płeć | UNISEX |
| Rodzaj | MTB |
| Rama | Rama Alu 6061 |
| Rozmiar ramy | 18" |
| Widelec | SR SUNTOUR XCT30 HLO, Coil, 100 mm |
| Bateria | Yamaha ML500, 500 Wh, 36 V |
| Silnik | Yamaha PW-TE, 250 W, 60 Nm |
| Lokalizacja silnika | Centralny |
| Sterowanie Panel | Yamaha A, wyświetlacz LCD |
| Ładowarka | Yamaha, 4 A |
| Zasięg | do 150 km |
| Port | USB Micro-B |
| Liczba przełożeń | 1 x 9 |
| Manetka | Tektro SL-M350R |
| Łańcuch | KMC Z9 |
| Kaseta | Tektro CS-M350, 11-46 T |
| Korba | Raymon, 38T |
| Obręcze | Mach 1 640E |
| Opony | Mitas Ocelot, 60-584, 27.5x2.35 |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Chwyty | R Raymon MTB, chwyty z blokadą |
| Siodełko | Raymon MTB |
| Kolor | Czerwony |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Moc silnika | 60 Nm |




