Brak produktów w koszyku
Opis
Corratec EP Trekking 28 CX Gent – nowoczesny rower elektryczny trekkingowy
Na sprzedaż wysokiej klasy rower trekkingowy z napędem elektrycznym – idealny zarówno do codziennych dojazdów, jak i dłuższych wycieczek. Solidna konstrukcja, markowe podzespoły oraz mocny silnik Bosch zapewniają komfort i niezawodność.
Rower jest nowy / gotowy do jazdy (możesz dopasować pod swój stan: nowy / powystawowy / używany).
Specyfikacja techniczna:
Silnik: Performance Line CX Smart System
Bateria: Power Tube 625 Horizontal
Wyświetlacz: Intuvia 100
Ładowarka: BES3 4A Charger (230V)
Rama: Corratec EP Trekking 28 CX Gent Aluminium 10x135mm
Widelec: SR SUNTOUR NVX32 DS 29″ 15x110mm 80mm
Amortyzator: —
Tylna przerzutka: SHIMANO RD-U6020-10 CUES SGS 10-speed
Manetki: SHIMANO SL-U6000-10R CUES 10-speed
Hamulce: SHIMANO MT200 180/160mm
Korba: MIRANDA DM CF3D 38T
Kaseta: SHIMANO CS-LG300-10 CUES 10-speed 11-39T
Łańcuch: SHIMANO CN-LG500 LINKGLIDE 9/10/11 speed
Koła: 622-27 15×110 / 10x135mm Center Lock
Opony: SCHWALBE ENERGIZER ACTIVE PLUS 55-622
Siodełko: SELLE ROYALE ESSENZA Gent
Sztyca: SUSPENSION ALLOY 30.9x350mm
Mostek: ALLOY 0-90° Adjustable 31.8 90/105mm ICR SP Connect
Kierownica: ALLOY 31.8mm 680mm 29° Backsweep
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Faktura | Wystawiam fakturę |
| Marka | CORRATEC |
| Model | Corratec EP Trekking 28 CX Gent |
| Płeć | UNISEX |
| Rodzaj | Trekking |
| Rama | Corratec EP Trekking 28 CX Gent Aluminium 10x135mm |
| Widelec | SR SUNTOUR NVX32 DS 29" 15x110mm 80mm |
| Bateria | Power Tube 625 Horizontal |
| Silnik | Performance Line CX Smart System |
| Ładowarka | BES3 4A Charger (230V) |
| Łańcuch | SHIMANO CN-LG500 LINKGLIDE 9/10/11 SPEED |
| Kaseta | SHIMANO CS-LG300-10 CUES 10-speed 11-39T |
| Opony | SCHWALBE ENERGIZER ACTIVE PLUS 55-622 |
| Rozmiar koła | 28" |
| Kierownica | ALLOY 31.8mm 680mm 29° Backsweep |
| Siodełko | SELLE ROYALE ESSENZA Gent |
| Sztyca | SUSPENSION ALLOY 30.9x350mm |
| Materiał ramy | Aluminium |




